Dy të rinj rrahin një tjetër në Prishtinë (VIDEO)

Dy të rinj rrahin një tjetër në Prishtinë (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Dy të rinj e kanë sulmuar fizikisht një person në një park afër rrethit të “Flamurit” në Prishtinë.

Lexuesit e Klan Kosovës kanë derguar pamje ku shihen këta të rinj teksa e grushtojnë dhe shqelmojnë personin.

Nuk dihen akoma arsyet se pse ka ndodhur ky rast.

Ne do të ju mbajmë informuar lidhur me ngjarjen.