Dy të plagosurit në Bardhosh janë burrë e grua - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy të plagosurit në Bardhosh janë burrë e grua

NULL NULL
01.12.2021 18:38

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga arma e zjarrit në fshatin Bardhosh të Prishtinës, teksa bëhet e ditur se të njëjtit janë burrë e grua.

Mësohet se gjendja e tyre shëndetësore është e rëndë dhe pritet t’i nënshtrohen ndërhyrjes kirurgjikale, njofton Klankosova.tv.

Hetuesit policorë kanë nisur një hetim me qëllim të sqarimit të të gjitha rrethanave që karakterizojnë rastin si dhe identifikimin e të dyshuarve të mundshëm.