Dy të lënduar në një aksident në Gllarevë të Klinës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy të lënduar në një aksident në Gllarevë të Klinës

NULL NULL
24.04.2023 16:46
aksident

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Gllarevë të Klinës.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Gashi tha se në aksident ishin të përfshira dy vetura.

“Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalur hetuesit rajonal të trafikut”, tha Gashi./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS