Dy shqiptarë rezervistë tek Norvegjia - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy shqiptarë rezervistë tek Norvegjia

NULL NULL
12/11/2015
Vëllezërit Berisha janë në skuadrën rezervë të Norvegjisë e cila është duke u mposhtur nga Hungaria.

Valon dhe Veton Berisha janë në stolin e Norvegjisë në ndeshjen që skuadra nordike po e zhvillon ndaj Hungarisë.

vv