Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy seanca këtë javë, PDK-ja do ta kërkojë shkarkimin e ministres Hajdari

NULL NULL
20.03.2023 12:55
Blerta Deliu-Kodra

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka njoftuar se kjo parti do ta kërkojë shkarkimin e ministres Rozeta Hajdari, gjatë seancës e cila do të mbahet të enjten.

Pas mbledhjes së Kryesisë, ajo tha se PDK pret që gjatë ditës së enjte ta kenë në rend dite edhe shkarkimin e saj.

“Kjo është kërkesë e PDK-së dhe presim që ta kemi në rend ditë për shkak të shkeljeve të njëpasnjëshme që ne i kemi identifikuar në Ministrinë e Industrisë”, tha Deliu-Kodra, njofton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.