Dy persona theren me thikë në Rrëshen të Lezhës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy persona theren me thikë në Rrëshen të Lezhës

NULL NULL
21.04.2023 11:50
Policia e Shqipërisë

Dy persona janë therur me thikë në në Rrëshen të Lezhës.

Bëhet e ditur se kjo ka ndodhur pas një debati mes dy kushërinjve, shkruan TCh, transmeton Klankosova.tv.

Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje të ndodhur mes 19 dhe 20-vjeçarit.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.