9:21, 16 Janar 2020

Të mërkurën rreth orës 16:50 një person ka njoftuar Policinë se derisa ishte në auto-sallon në magjistralen Ferizaj-Prishtinë, dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë tentuar të kryejnë grabitje.

Njëri nga të dyshuarit gjatë tentimit të grabitjes, ka shtënë me armë zjarri ku ka dëmtuar pajisjen kompjuterike dhe tavolinën, njofton Klan Kosova.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë