Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy persona sulmojnë një tjetër në Pejë

NULL NULL
17.04.2023 09:32
policia e kosoves

Një person është sulmuar nga dy të tjerë në fshatin Nabërgjan të Pejës.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se me vendim  të prokurorit njëri i dyshuar  është dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.tv.

“Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se si pasoj e një mosmarrëveshje, është sulmuar nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë. Me vendim  të prokurorit njëri i dyshuar  është dërguar në mbajtje, gjersa i dyshuari i dytë është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.