Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy ndeshje interesante në Prince Caffe Superligë

NULL NULL
nga Shpend Spahija 03.12.2023 12:34

Sot do të zhvillohen edhe dy ndeshje në kuadër të xhiros së 11 të Prince Caffe Superligës së Kosovës në basketboll.

Me fillim nga ora 17:00 ballafaqohen Sigal Prishtina dhe Istogu, ndërsa nga ora 19:00 është derbi prizrenas, Proton Cable Prizreni- Bashkimi.

Ndërsa dje, kanë përfunduar dy takimet e para të kësaj xhiroje, ku Peja fitoi ndaj Goden Eagle Ylli me rezultat 91-75, ndërsa Trepça si mysafire e Vëllaznimit triumfoi me shifrat 82-89.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.