Dy motra tuniziane ndër viktimat e Parisit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy motra tuniziane ndër viktimat e Parisit

NULL NULL
14/11/2015

Në mesin e viktimave të sulmit të mbrëmshëm në Paris ishin edhe dy motra nga Tunizia të moshës 34 dhe 35 vjeçare, transmeton Klan Kosova.

Radio stacioni “Mosaique FM” ka raportuar se të premten mbrëma kur sulmi ka ndodhur, motrat ishin duke e festuar ditëlindjen e mikes së tyre.