Dy meshkuj rrahin dy gra në Prizren, iu konfiskohet armatim - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy meshkuj rrahin dy gra në Prizren, iu konfiskohet armatim

NULL NULL
24.02.2023 10:03

Dy meshkuj janë shoqëruar në polici, pasi të njëjtit dyshohet se kanë sulmuar fizikisht dy gra në komunën e Prizrenit.

Sipas policisë, njëra nga viktimat ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarve, janë konfiskuar një pushkë gjuetie, një revole dhe 77 fishekë, transmeton Klankosova.tv.

Tutje, bëhet e ditur se rasti tashmë është në procedurë hetimore.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.