Dy gjigantët nga Evropa pas Rabiot - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy gjigantët nga Evropa pas Rabiot

NULL NULL
nga Shpend Spahija 25.05.2023 08:23

Adrien Rabiot ka qenë ndër lojtarët e rrallë këtë sezon tek Juventus që ka treguar formë të mirë dhe për shërbimet e tij janë të interesuara disa klube, shkruajnë mediet italiane.

Në mesin e tyre Manchester United dhe Bayern Munich, që do të përpiqen ta bindin lojtarin, kontrata e të cilit me Juventus skadon këtë verë.

Klubi italian i ka ofruar kontratën e re mesfushorit francez, megjithatë ky i fundit nuk ka vendosur ende nëse do të vazhdojë në “Serie A”, apo do të kalojë në “Premier League” ose “Bundesliga”.

 

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.