Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy fustane, Dua Lipa ndan momente nga darka e ditëlindjes (FOTO)

NULL NULL
23.08.2023 19:25

Ylli i njohur i muzikës, Dua Lipa, mbushi 28 vjeç dhe tashmë veçse ka ndarë fotografi nga darka e ditëlindjes.

Ajo shihet mahnitëse në një fustan të kuq, ndërsa jep momente gëzimi me të ftuarit nga ahengu i saj, transmeton klankosova.tv.


Veç kësaj, Dua Lipa, ka ndarë edhe fotografi të tjera, e cila shihet të ketë ndërruar fustanin, në një të ngjyrës blu, të përshtatur me një improvizim të një hëne.

Bukuroshja nga Prishtina, dje u shpreh edhe mirënjohëse për ata që e uruan me rastin e ditëlindjes së saj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme