Durrësi gati për turistët! (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Durrësi gati për turistët! (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Dita e sotme në Klan Kosova nisi nga plazhi i Durrësit, i cili njëjtë si Vlora hapi sezonin veror. Sa është i gatshëm qyteti dhe plazhi për t’i pritur turistët dhe si ishte atmosfera gjatë hapjes së sezonit?

Këto dhe shumë më tepër i kuptoni përmes gazetarit Kushtrim Bekolli.