Durrës, peshkarexha kap një kufomë në mes të detit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Durrës, peshkarexha kap një kufomë në mes të detit

NULL NULL
18/08/2019

Një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut, rreth 4 milje larg Durrësit, ka ngritur rrjetat dhe ka konstatuar në rrjeta një trup të pajetë të gjinisë mashkullore.

Kufoma është transportuar në morgun e spitalit për ekspertizë mjeko-ligjore. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

klankosova.tv