Durrës: 10 vjeçari nga Polonia në gjendje të rëndë, ra nga kati i tretë i hotelit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Durrës: 10 vjeçari nga Polonia në gjendje të rëndë, ra nga kati i tretë i hotelit

NULL NULL
07/08/2022

Një 10 vjeçar nga Polonia është në gjendje të rëndë për jetën.

Kjo pasi që ai dyshohet se ka rënë nga kati i tretë i një hoteli pranë “Shkëmbit të Kavajës” në Durrës.

Fëmija është dërguar është dërguar me urgjencë në spital, raporton Abcnews.al përcjell Klankosova.tv.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur derisa ky ishte në ballkon.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të tretë të një hoteli, një 10 vjeçar, polak, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.