19:00, 16 Prill 2018

“Coachella” është festivali që mbledh yjet më të njohura botërore në një vend.

Kësaj radhe ishte Beyonce e cila mahniti të gjithë me performancën e saj fantastike natën e parë të këtij festivali.  Për ta shijuar këtë peformancë ishin mbledhur plot yje, që kishin dukje tejet interesante e të bukura.

Festivali po vazhdon në ditën e tretë dhe festa nuk ka të ndalur.

Këngëtare, aktore, blogere e shumë fytyra publike po e shijojnë Coachella-n, dhe atë në rroba nga brendet më të njohura dhe dukje tejet seksi.

Më poshtë ju sjellim disa nga dukjet më të bukura gjatë festivalit.

cardi brita ora

Gizele Oliviera

caroline daur

alessandra ambrosio

beyonce

brooklyn beckham 

rihanna fenty puma

Models Hailey Baldwin and Romee Strijid 

Emily Ratajkowski 

Kendall jenner

iggy azalea

taylor hill

Daphne Groeneveld

olivia culpo

rita ora

Alessandra Ambrosio

Romee Strijd coachella

Paris Hilton coachella

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë