18:01, 12 Korrik 2019

Kate Midelton dhe Meghan Markle nesër bashkë do të shkojnë në Wimbledon.

Kate do t’i bashkohet Meghan për ta parë ndeshjen finale të mikes së saj Serena Williams, transmeton Klan Kosova.

Dukesha e Cambridge dhe ajo e Sussex-it do të jenë në garën finale – një vit pas daljes së tyre të përbashkët në ndonjë turne.

Në këtë ndeshje do të përballen Serena Williams dhe Simona Halep.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë