Dukesha e Mbretëresha me paraqitje të përbashkët - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dukesha e Mbretëresha me paraqitje të përbashkët

NULL NULL
27/02/2017

Rrallë e përmallë!

Kështu të paktën po i bëjnë paraqitjet e tyre Dukesha e Kembrixhit bashkë me Mbretëreshën, njofton Klan Kosova.

Të shoqëruar nga Princi William dhe Princesha Eugenie, në një paraqitje publike të përbashkët, ato festuan lidhjet e ngushta të Britanisë me Indinë.

Për më shumë ja si u shfaqen ato:

3dc5ebd300000578-4264730-the_queen_greets_foreign_secretary_boris_johnson_at_the_receptio-a-7_1488221529084

3dc5f02e00000578-4264730-image-a-58_1488222157548

3dc5e3fb00000578-4264730-radiant_the_duchess_of_cambridge_speaks_to_chef_vikas_khanna_rig-a-10_1488221529124

3dc5f36f00000578-4264730-glittering_pumps-a-9_1488221529123

3dc5ebc500000578-4264730-the_duchess_of_cambridge-a-11_1488221529198