Duke u rritë, duke u çoroditë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Duke u rritë, duke u çoroditë

NULL NULL
20/05/2015

Këta këngëtarë u bënë të famshëm qysh në fëmijëri dhe jemi mësuar t’i shohim me fytyra engjëllore.

Por si duket janë lodhur nga paraqitjet e tyre skenike si njerëz “të mirë”.

Ne ju paraqesim një listë të të famshmëve, të cilët nga fytyra të pafajshme kanë kaluar në drogë, seks dhe jetë të shfrenuar.

 

Miley Cyrus 

Miley Cyrus

 

Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears

 

Nick Jonas

Nick Jonas

 

Ariana Grande

Ariana Grande

 

Justin Bieber

Justin Bieber