9:48, 9 Shtator 2019

Një britanik ishte në gjendje kritike pasi ai dhe e dashura e tij ranë nga një ballkon në Jug të Francës, transmeton Klan Kosova.

30 vjeçari dhe e dashura e tij kanadeze ishin duke bërë seks në mënyrë ‘pasionante’ kur ata ranë nga një lartësi afër Kanës.

Ata ranë të shtunën dhe u dërguan në spital. Partnerja e tij 28 vjeçare pësoi lëndime të lehta.

Një hetues tha: “Çifti ishte duke bërë dashuri në ballkonin e banesës së tyre me qira. Ata po kalonin momente pasionante dhe papritmas u rrëzuan nga kati i parë në rrugë. Fqinjët thirrën menjëherë urgjencën”.

“Policia po heton nëse ata ishin të dehur apo të droguar”, tha ai më tej.

La place Bellevue du Cannet

Konkurs Pune

Lexo më shumë