Duka: Shpresoj ta prekim ëndrrën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Duka: Shpresoj ta prekim ëndrrën

NULL NULL
06/10/2015

I ftuar i sotëm në emisionin “Zona B”, është Presidenti  i Federatës së Futbollit Shqiptar, Armand Duka.

Duka është shprehur që shpreson që ëndrra e shqiptarëve për kualifikim të realizohet.

“Ka qenë një ëndërr dhe shpresojë që ëndërrën tashmë ta prekim”.