Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Duka: Fitorja është një gjë që e pret çdo shqiptar

NULL NULL
06.10.2015 21:11

I ftuar i sotëm në emisionin “Zona B”, është Presidenti  i Federatës së Futbollit Shqiptar, Armand Duka.

Duka  është shprehur që secili shqiptar ka dëshirë që të del fitimtar në lojën e 8 tetorit.

“Fitorja është një gjë që e pret çdo shqiptar në çdo cep të globit”.

“Çdo bashkëkombës ka dëshirë që ne të fitojmë këtë lojë jo vetëm për kundështarin por për momentin që jemi përballë”

Gjatë ditës së sotme Presidenti bashkë me futbollistët kanë pasur një takim me Kryeministrin Edi Rama.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.