Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Duhet të qetësohesh”, Shqipja dhe Iliriana flasin për atë që ndodhi me Ganiun (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 14:21
shqipja
shqipja

Situata mes Shqipes dhe Ganisë mbrëmë në ‘Prime’ është diskutuar nga shumë banorë.

Ka qenë edhe Iliriana ajo e cila i ka folur Shqipës, duke i thënë se duhet të qetësohet, përcjell Klankosova.tv.

“Duhet ta mendosh një gjë, duhet të qetësohesh, se më e rëndësishmë është gjendja jotë shpirtërore dhe fizike sesa gjërat e tjera”, është shprehur Iliriana, derisa Shqipja i ka thënë se ajo nuk po e kupton.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.