Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Duhesh me m’ngu mua për mu mësu”, Buci replikon ashpër me Adrin (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:38
buci

Pas shfaqjes së klipit të Shqipes me Adrin, ka reaguar Buci.

Ai ndër të tjera i ka thënë Adrit ta dëgjojë atë për të mësuar, përcjell Klankosova.tv.

“Duhesh me m’ngu mua për mu mësu”, është shprehur Buci.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.