Duff në New York - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Duff në New York

NULL NULL
13/10/2015

Aktorja Hilary Duff, gjatë javës së kaluar ka qenë në setin e xhirimit të një seriali të ri.

Por si duket Duff, ka marrë një ditë pushim nga puna e lodhshme e javës së kaluar, transmeton Klan Kosova.

Ajo është fotografuar të hënën në New York e veshur me një fun lëkure dhe një xhaketë ngjyrë të kafe.

duff