Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Dueli i shekullit” pati diçka prej Oscar-i

NULL NULL
03.05.2015 10:17

Duelin mes amerikanit Floyd Mayweather dhe boksierit filipinas, Manny Pacquiaos e kanë përcjellë edhe një numër i madh i njerëzve të botës së Show Bizit.

Las Vegas ishte vendi që mblodhi fytyrat më të famshme të cilët shiheshin duke bërë rrugën për në MGM Grand, aty ku edhe do të zhvillohej ajo që u quajt “Lufta e shekullit”.

Siç raporton “Dailymail”, prania e këtyre fytyrave të jepte ndjenjën e një nate të çmimeve Oscar e jo një ngjarje sportive.

Modele, këngëtarë, aktor, repera, u fotografuan para se të hynin në vendin e ringut në Las Vegas.

Aty u pa të jenë qifti Beyonce dhe Jay Z, Justin Bieber, Drew Barrymore, 50 Cent, Ben Afleck, Denzel Washington, Donald Trump, Lewis Hamilton, Mark Wahlberg, Familja Kardashian, Michael Jordan, Mike Tyson, Nicky Minaj, Paris Hilton etj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.