Dueli i parë mes Juventusit dhe Interit mbyllet baras, gjithçka do të vendoset në ndeshjen e dytë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dueli i parë mes Juventusit dhe Interit mbyllet baras, gjithçka do të vendoset në ndeshjen e dytë

NULL NULL
04.04.2023 23:04

Interi dhe Juventusi janë ndarë baras me rezultat 1-1, në gjysmëfinalen e parë të Kupë së Italisë.

Pjesa e parë përfundoi pa gola, ani se pati raste nga dy anët.

Por ndryshe nuk ajo e para, pjesa e dytë pati gjithçka, nga golat dhe kartonat e kuq.

Golin e parë e shënoi Juventusi me anë të Juan Cuadrados, në minutën e 83’.

Teksa golin e barazimit e realizoi Romelu Lukaku, në minutën e 95’.

Tani gjithçka do të vendoset në ndeshjen e dytë që do të zhvillohet në “San Siro”. /Klankosova.tv.