Dueli i fortë Basri – Sobowale (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dueli i fortë Basri – Sobowale (VIDEO)

NULL NULL
nga Naim Selmani 06.05.2023 16:48

Lufta për çdo top dhe rëndësia e pikëve ka bërë që të luftohet fort në duelin në mes të Dukagjinit dhe Malishevës.

I tillë ishte edhe dueli në mes të Elton Basrit dhe Roland Sobowales.