Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Duan vëmendje në Prime”, për kë po flasin Shqipja dhe Monika? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 11:28

“Duan vëmendje në Prime”, kështu ka thënë Shqipja teksa po fliste me Monikën.

Të dyja kanë diskutuar mbi veprimet e disa banorëve brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, njofton Klankosova.tv.

Në anën tjetër, Monika tha se në Prime duhet të flasësh nëse të shfaqet videoja, përndryshe nuk duhet të përzihet asnjëri.

Ndiqni videon.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme