"Dua ta adoptoj një fëmijë, ndoshta vitin tjetër", Melisa diskuton me Blastan (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Dua ta adoptoj një fëmijë, ndoshta vitin tjetër”, Melisa diskuton me Blastan (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 15:25

Melisa dhe Blasta kanë bërë biseda të ndryshme me njëri-tjetrin.

E në një moment, Melisa është shprehur se dëshiron ta adoptojë një fëmijë.

Sipas saj, kjo që mund të ndodh gjatë vitit të ardhshëm.

“Unë kam qejf më adoptu një fëmijë, jam tu dashtë me bo shumë gjëra se ka shumë gjëra, edhe nga viti tjetër ndoshta”, u shpreh ajo.