22:19, 13 Qershor 2018

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, sonte do të përformojë në Orlando të Floridës.

Ajo e ka publikuar një video ku shihet mjaft e ngazëllyer për koncertin që do ta mbajë.

Madje të gjithë fansave të saj nga atje u dërgon dhe puthje, njofton Klan Kosova.

Orland we are here and excited for tonight! Kisses xxx

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë