12:00, 17 Shtator 2019

Dua Lipa ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Anwar Hadid, në shfaqjen e modës së markës Burrbery, të hënën në Londër, Angli, transmeton Klan Kosova.

Çifti ishte ulur në radhën e parë dhe ndoqën motrat e Anwar, Gigi dhe Bella duke ecur në këtë shfaqje.

Përveç Duas dhe Anëar, në këtë sfilatë kishte edhe emra të tjerë që ndoqën nga afër krijimet.

burberry fashion show 054353732

burberry fashion show 054353732

Konkurs Pune

Lexo më shumë