Dua Lipa shpallet "Artistja e vitit" në GQ Awards (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dua Lipa shpallet “Artistja e vitit” në GQ Awards (FOTO)

NULL NULL
06/09/2018

Dua Lipa nuk di të ndalet dhe po arrin sukses të jashtëzakonshme në karrierën muzikore.

Së fundmi, ajo është vlerësuar me çmimin “Artistja solo e vitit” në GQ Awards.

Këngëtarja mori çmimin në ceremoninë e mbrëmjes së të mërkurës.