Dua Lipa publikon këngën "elektrike" (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dua Lipa publikon këngën “elektrike” (VIDEO)

NULL NULL
06/09/2018

Dua Lipa ka bashkëpunuar me Silk City, që përbëhet nga Mark Ronson dhe Diplo për këngën “Elektricity”.

Videoklipi zyrtar i kësaj këng, me regji të Bradley dhe Pablo, u publikua në orët e hershme të mëngjesit.

Ky publikim vjen pasi Dua fillimisht kishte postuar në rrjete sociale disa imazhe të shkëputura nga xhirimet.