Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dua Lipa prezantohet si “Barbie Sirenë” në një projekt filmik

NULL NULL
04.04.2023 17:29
Dua Lipa
Dua Lipa

Dua Lipa prezantohet si Barbie Sirenë në posterat e personazheve të reja për filmin “Barbie” të Greta Gerwig.

Ajo është bërë pjesë e kastit të filmit “Barbie” me regji të Greta Gerwig.

Ekipi i këtij projekti filmik i ka publikuar disa prej posterëve të aktorëve dhe personazheve që janë pjesë e filmit, në mesin e të cilëve është edhe Dua Lipa.

Lipa do të jetë një barbie sirenë në film, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.