20:00, 11 Korrik 2019

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, mbrëmë ka qenë në koncertin e kryeministrisë në New York.

Lipa pas koncertit është parë bashkë me të dashurin e saj të ri, Anwar Hadid, transmeton Klan Kosova.

Çifti i ri u fotografuan nga paparacët teksa shëtitshin rrugëve të New York, sipas Daily Mail ata kanë qenë edhe në shtëpinë e motrës së Anwar, Gigi Hadid.

Dua dhe Anwar e konfirmuan lidhjen e tyre në festivalin “British Summer Time” në Londër

Konkurs Pune

Lexo më shumë