Dua Lipa kthehet nga pushimet

Dua Lipa kthehet nga pushimet

NULL NULL
1 javë më parë

Dua Lipa është parë e veshur me një pallto ngjyrë rozë të cilën e përshtati me xhupin ndërsa mbërriti në aeroportin LAX në Los Angeles, gjatë fundjavës.

Nëse nuk e dini, Këngëtarja 25 vjeçare ishte për pushime bashkë me miqtë në Meksikë, transmeton Klan Kosova.

Muajin e kaluar, artistja u paraqit në numrin e fundit të revistës Attitude ku foli për shëndetin mendor dhe për shumëçka tjetër.

“Për një periudhë të shkurtër, shëndeti im mendor u ngatërrua. Mendova se kur do të dalë në skenë do më filmojnë dhe do qeshin me mua”, ka thënë ajo.