20:00, 26 Maj 2019

Pas prezantimit në festivalin e Kanës, shumica e artistave filluan pushimet.

Njësoj veproj edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, njofton Klan Kosova.

Dua ka publikuar një fotografi në Instagram bashkë me një mike të saj, ku shfaqet duke marrë rrezer dielli në bikini dhe për pushime ka zgjedhur pikërisht Francën.

Pushime të mbara Dua!

Konkurs Pune

Lexo më shumë