9:00, 24 Gusht 2019

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken aq të dashuruar gjatë pushimit të tyre në plazh.

Këngëtarja nga Kosova dhe modeli 23-vjeçar u panë duke u puthur të premten mbrëma në Malibu.

Çifti simpatik nuk mundi t’i largonte duart nga njëri tjetri gjatë surfimit në valët e detit.

Dua dhe Anwar e bënë publike lidhjen e tyre në muajin e kaluar dhe është raportuar se kishin qenë së bashku për disa muaj para kësaj.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë