Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drita fiton derbin e Anamoravës

NULL NULL
10.12.2023 15:02

Drita ka shënuar fitore ndaj Gjilanit, me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së 17-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Golin e vetëm për “Intelektualët” e realizoi Blerim Krasniqi, në minutën e 67’.

Drita pas fitores kalon në vendin e dytë me 31 pikë të grumbulluara pas 16 ndeshjeve.

Ndërsa Gjilani renditet në pozitën e shtatë me 17 sosh. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.