Drita dhe Ballkani synojnë tre pikët për vendin e parë, formacionet zyrtare

Drita dhe Ballkani synojnë tre pikët për vendin e parë, formacionet zyrtare

NULL NULL
1 month më parë

Drita dhe Ballkani do të ballafaqohen në xhiron e katërt të Superligës së Kosovës

Të dy skuadrat janë në vendin e parë dhe të dytë me shtatë pikë në tri ndeshjet e fundit.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin e qytetit të Gjilanit, me fillim nga ora 16:00.

“Intelektualët” dhe “Xhebrailat” do të synojnë tre pikët për të marrë vendin e parë në tabelë.

Dy klubet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare:

Drita:

Ballkani: