14:03, 13 Qershor 2019

Drew Barrimore është bërë me një anëtarë të ri të familjes.

Aktorja holliwoodiane i ka treguar ndjekësve të saj të Instagramit se më në fund vajzës së saj ia ka plotësuar dëshirën duke e marrë një mi të bardhë.

Në këtë rrjet social ajo e ka postuar një video, ku shihet se si miu në fjalë shëtitet në qafën e saj.

“Kur vajza ju kërkon miun për kaq shumë vite dhe ju në më në fund e bëni depërtimin”, ka shkruar aktorja në videon e postuar.

View this post on Instagram

Oh…it is ON!

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë