Drenica kthehet te fitoret ndaj Ferizaj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drenica kthehet te fitoret ndaj Ferizaj

NULL NULL
04.03.2023 15:05

Drenica e ka mposhtur Ferizajn, me rezultat 1-0, në kuadër të javës së 23-të në Superligën e Kosovës.

Golin e vetëm për Drenicën, e ka shënuar Bintsuoka Koxy, në minutën e 55’, transmeton Klankosova.tv.

Drenica pas fitores kalon në vendin e tetë, me 24 pikë pas 23 ndeshjeve.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS