Drenica dhe Malisheva luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Drenica dhe Malisheva luajnë për fitore, formacionet zyrtare

NULL NULL
2 months më parë

Malisheva do të luajë me Drenicën, në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës.

Ndeshja zhvillohet në Drenicë me fillim nga ora 13:00.

Drenica pas fillimit të mirë të sezonit do të synojë që akoma që të vazhdojë ecurinë pozitive edhe ndaj Malishevës.

Teksa, Malisheva synon rezultat pozitiv që të largohet nga zona e rrezikshme.

Tashmë dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare. /Klankosova.tv/.

Malisheva:

Drenica: