Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drenas: E moshuara vdiq pasi u godit nga vetura

NULL NULL
nga Albert Bajrami 06.06.2023 19:54
shiriti i policise

Një grua e moshuar e ka humbur jetën pasi është goditur nga një veturë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në fshatin Shtrubullovë të Drenasit.

Ajo ishte dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

E moshuara vdiq në orët e para të ditës së marte.

Rastin e konfirmoi për Klankosova.tv drejtori i Qendres Emergjente Naser Syla.

“Ajo ka pësuar politraumë të rëndë. Ka vdekur rreth orës 01:45”, tha Syla.

Ndërkaq ceremonia e varrimit të saj u bë sot në ora 18:30, në varrezat e fshatit Shtrubullovë.

Lajmin e dhanë familjarët përmes rrjeteve sociale./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.