Drenas, dyshohet se u dhunua një vajzë, arrestohen dy të dyshuar

Drenas, dyshohet se u dhunua një vajzë, arrestohen dy të dyshuar

NULL NULL
4 javë më parë

Një vajzë e mitur nga Drenasi dyshohet se dje është dhunuar nga një burrë, transmeton Klan Kosova.

Sipas policisë, thuhet se në dijeni ka qenë edhe një grua, por nuk ka ndërmarrë asgjë.

Dy të dyshuarit, janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Viktima është dërguar në strehimore dhe duhet të bëjë ekzaminim mjeko-ligjor.