Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drenas: Dhëndri sulmon me makinë mikun (VIDEO)

NULL NULL
27.03.2023 20:49

Prishja e miqësisë familjare duket se e inatosi fort.

Si rrjedhojë një 44 vjeçar nga Nekoci i Drenasit, sulmoi të dielën pasdite vëllanë e ish-gruas së tij me të cilën është ndarë. Për këtë, siç merr vesh Klani, ai e pa fajtor ish-mikun e tij G.I,  të cilin tentoi ta shkelë me veturë në Komoran para lokalit të tij.

Ish-dhëndri i dyshuar u arrestua për 48 orë e më pas dhe po hetohet për ‘tentim vrasje’.

Në anën tjetër i lënduari 31 vjeçar, kërkoi ndihmë mjekësore në Qendrën Mjekësore të Komoranit dhe në QKUK pasi kishte ca gërvishtje dhe ishte i shqetësuar.

I dëmtuari u lirua për në shtëpi e jo zyrtarisht televizioni mëson se qëllim ishte frikësimi i tij nga i ndaluari dhe jo lëndimi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.