Drenas: Arrestohet pasi rrah gruan dhe djalin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drenas: Arrestohet pasi rrah gruan dhe djalin

NULL NULL
12/01/2020

Një person është arrestuar në fshatin Çikatovë e Vjetër të Drenasit, dje rreth orës 2:45, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht gruan dhe djalin e tij.

Sipas Policisë, i dyshuari në dorë kishte marrë armën e gjuetisë të cilën e posedonte pa leje.

Viktimave u është ofruar tretmani mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.