Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drenas, arrestohet pasi kanosi vëllain

NULL NULL
21.11.2023 09:19
policia e kosoves arrestim

Të hënën në Drenas është arrestuar një person i cili e kishte kanosur vëllain e tij pas një mosmarrëveshjeje.

“Viktima mashkull kosovar raporton se pas një mosmarrëveshje  verbale me vëllain e tij, ky i fundit e kishte kanosur viktimën”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“I dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje. Rasti nën hetime”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.